fbpx
אודות

invo היא קרן השקעות בנדל”ן שנוצרה עבור אנשים שרוצים לשנות את מצבם הכלכלי, להגיע לחופש כלכלי ולפעול לכך לאורך זמן. אנחנו נותנים לכם את הכלי, את הידע ואת הסביבה שתביא אתכם לשם. אנחנו מוצאים עבורכם את ההזדמנויות, מבצעים עבורכם את הבדיקות ומלווים את ההשקעה לאורך כל הדרך.

invo פותחת בפניך את הדלת לעולם ההשקעות, באמצעות הנגשת הזדמנויות השקעה שעד כה היו נגישות רק לבעלי הון. אנחנו מחברים בינך לבין ההזדמנויות הייחודיות הקיימות בתחום הנדל”ן היזמי, אך ללא “כאב הראש” שמתלווה למציאת וניהול פרויקט כזה.

וזאת בזכות המעטפת האידיאלית שמספקת invo להשקעה, שכוללת:

#1

צוות מיומן בעל ידע וניסיון רב בתחומי הנדל"ן והיזמות

#2

יכולת איתור יזמים ופרויקטים בעלי פוטנציאל רווח גבוה בסיכון מגודר

#3

מערכות ניהול יעילות ומתקדמות

#4

יכולת לבצע בדיקות מתקדמות על רווחיות הפרויקטים ועל ניהולם

#5

זהות אינטרסים מלאה בין invo לבין המשקיעים מאפשרת לנו לפעול למענכם מול היזם.

#6

אנו פועלים בשקיפות מלאה ורואים בעדכון שוטף ובקשר עם המשקיע חלק בלתי נפרד מהתהליך כולו.

אנו מתחייבים לפרוש בפניך כמשקיע, את כל שלבי התהליך וללוות אותך מתחילתו ועד סופו, על מנת לספק לך קרקע בטוחה ליצירת ביטחון כלכלי עבורך ועבור היקרים לך.

invo חרטה על דגלה להיות הפרטנרים שלך לעצמאות כלכלית, ואנו רואים בהזדמנויות ההשקעה שאנו מציעים כלי אפקטיבי ועוצמתי ליצור התקדמות כלכלית מהירה, ללא קשר לנקודת ההתחלה הכלכלית שלך.

האנשים שמובילים את invo
עמליה שכטר
עמליה שכטר
מנכ"לית ומייסדת

בעלת ניסיון עשיר של מעל 12 שנים בהובלה וניהול של מערכי מכירות, שיווק ושירות.עמליה שימשה כסמנכ"ל חברת בת של מגדל חברה לביטוח, וניהלה מרכז פיננסי להשקעות בנדל"ן. לאחרונה ניהלה את מערך מנהלי קשרי משקיעים של חברת השקעות נדל"ן, ובהובלתה גויסו למעלה ממיליארד ש"ח.

אהוד שני
אהוד שני
יו"ר הדיריקטוריון

בעל נסיון ורקע צבאי וניהולי עשיר. שירת שנים ארוכות בצה׳ל בתפקידי שדה והאחרונים שבהם מפקד הגייס הצפוני וראש אגף התקשוב. השתחרר בשנת 2006 בדרגת אלוף. מאז שימש אודי, כמנהל קבוצת כתר אירופה, ראש הסיוע הבטחוני ומנכ׳ל משרד הביטחון. בשנים האחרונות מתמקד בפעילות במגזר הפרטי, משמש כמנהל פיתוח עיסקי בקבוצת האחזקות של הביליונר הסינגפורי פיטר לים, ויועץ למספר חברות ענק בסינגפור. בהתנדבות משמש אודי כיו׳ר יד לשיריון בלטרון, וחבר במועצות המנהלים של קרן אתנה ומחשב לכל ילד.

ספי ליקר
ספי ליקר
סמנכ"ל השקעות

בעל ניסיון וידע רב בעולם יזמות הנדל"ן בארץ ובחו"ל, כמו גם רישיון לניהול תיקים וייעוץ בהשקעות.ספי משמש כיו"ר ושותף בחברת BMS capital- חברה המשקיעה בתחום הנדל"ן, ומתמחה בשוק האמריקאי ובשוק המקומי. במסגרת תפקידיו ניהל נכסים בהיקף של למעלה מ300 מיליון ש"ח. אצלנו בinvo ספי אחראי על מציאת היזמים המנוסים והמצליחים ביותר והפרויקטים הרווחיים שאנו רוצים להביא למשקיעים שלנו, והבאתם אל ועדת ההשקעות לבדיקה. כמו-כן הוא אמון על הבדיקות המקיפות שאנו עורכים על כל יזם ועל כל פרויקט.

משה דרנגר
משה דרנגר
יו"ר ועדת ההשקעות

מנכ"ל ושותף בבית ההשקעות פיטנגו, והינו בעל ניסיון רב בתחום ההשקעות והניהול במגזר החרדי.משה שותף בחברת BMS capital המשקיעה בתחום הנדל"ן, ומתמחה בשוק האמריקאי ובשוק המקומי. בנוסף, מתפקד כחבר הנהלה באיגוד מנהלי התיקים בלשכת המסחר ומחזיק ברשיון לניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך. במסגרת תפקידו אמון על ניהול כחצי מיליארד ש"ח מכספי הציבור.­­­

אביגדור ברנט
אביגדור ברנט
חבר ועדת השקעות

אביגדור מתמחה בשוק הנדל"ן בארה"ב ובישראל. בין תפקידיו מנהל אביגדור את יהלומי אבנית והוא אף מכהן כדירקטור בחברה הציבורית שניב תעשיות נייר.

בארי גלאס
בארי גלאס
חבר ועדת השקעות

מזה כעשור בארי יוזם ומנהל פרוייקטים בישראל ובאנגליה, ולו קשרים ענפים עם קהילות היזמים הפעילים באירופה בכלל ובלונדון בפרט. ניסיונו העשיר וההיכרות עם השוק האירופאי הוא לעזר רב באיתור יזמים מנוסים ועסקאות באירופה.

אנשי הצוות
חיים בר אור
חיים בר אור
מנהל מחלקת קשרי משקיעים

נתי בן-לולו
נתי בן-לולו
מנהל קשרי משקיעים

ליאור אריאלי
ליאור אריאלי
מנהל קשרי משקיעים

מאיה פאייר
מאיה פאייר
אנליסטית בכירה

סוניה אישנקו
סוניה אישנקו
מנהלת קהילת Invo